Eskalon situata, deputetët përleshen e shahen në sallën e Kuvendit

Advertisement

Në mbyllje të interpelancës për të pagjeturit, përplasjet mes deputetes së Vetëvendosjes, Mimoza Kusari dhe deputetit të LDK’së, Arben Gashit kanë vazhduar edhe përtej foltores.

Advertisement

Kusari gjatë fjalimit për të pagjeturit ka thënë se Gashi më herët gënjeu.

Edhe pas përfundimit të fjalës, kanë vazhduar përplasjet mes Kusarit dhe Gashit.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here