Shpërthen Qorrolli: I pameçëm dhe pa kokërr dinjiteti, shkarkim urgjent per zëvendëskryeministrin sharlatan te Kosoves

Advertisement

Njohësi i çështjeve politike, Vigan Qorrli, përmes një shkrimi në facebook ka shpërthyer në kritika të forta në drejtim të zëvendëskryeministrit Driton Selmanaj.

Ai thekson se duhet shkarkim urgjent per zëvendëskryeministrin sharlatan te Kosoves qe ndjehet i lodhur nga diskutimi mbi trupat e pagjetur te shqiptareve te vendit te tij.

“I pameçem dhe pa kokerr dinjiteti duhet te jesh si Selman Dritonaj — e t’i fyesh familjet qe i qajne edhe 20 vjet pa varr me te dashurit e tyre.

Advertisement

Kosova po e duron edhe kete katrahure qe nje i paturp si ky politikan aksidental — t’i sherbeje si anetar qeverie” shkruan Qorrolli në Facebook.

Postimi i plotë:

Shkarkim urgjent per zv/kryeministrin sharlatan te Kosoves qe ndjehet i lodhur nga diskutimi mbi trupat e pagjetur te shqiptareve te vendit te tij.
I pameçem dhe pa kokerr dinjiteti duhet te jesh si Selman Dritonaj — e t’i fyesh familjet qe i qajne edhe 20 vjet pa varr me te dashurit e tyre.
Kosova po e duron edhe kete katrahure qe nje i paturp si ky politikan aksidental — t’i sherbeje si anetar qeverie.

https://www.facebook.com/vigan.qorrolli/posts/10157398685286791

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here