Në krizë ekonomike, ministri i Zhvillimit Ekonomik del pozitiv me Covid-19

Advertisement

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerim Kuqi ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar vetë ministri që vije nga radhët e AAK-së.

Advertisement

“Të nderuar qytetarë,
Pasi isha rast kontakti ditë më parë, dje u testova për COVID-19 dhe rezultova POZITIV.

Tashmë jam vetizoluar dhe po ndjek udhëzimet e mjekëve, teksa punën po e vazhdoj nga shtëpia.

Juve ju lutem të mbani maskën, respektoni distancën dhe të keni kujdes të shtuar” shkruan Kuqi në njoftim.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here