Vajza në Gjakovë ia vodhi babait 20 mijë euro dhe dokumentet e noterit për shitjen e një prone

Advertisement

Pasditja e djeshme ishte e rëndë për një prind nga Gjakova, pasuria e të cilit është vjedhur nga vajza e tij, shkruan Gazeta Inzoom.

Burime të Gazetës brenda Policisë së Kosovës kanë bërë të ditur se një prind ka raportuar në polici vajzën e tij e cila ia ka vjedhur kasafortën.

Gazeta mëson se në atë kasafortë ishin 20 mijë euro dhe dokumentet e noterizuara për shitjen e një prone.

Mësohet se ajo ka marrë kasafortën me vete dhe është larguar nga shtëpia.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here