Përleshje në Prishtinë, një person kërcënohet me armë midis rrugës

Advertisement

Një rrahje mes dy personave ka ndodhur para pak çastesh në mes të rrugës në Veternik.

Gazeta Insajderi, ka publikuar pamje të përleshjes mes dy personave, ku në duar ata mbanin armë zjarri dhe sopatë.

Advertisement

Mirëpo me të ardhur policia në vend të ngjarjes të personat kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

Nga Policia e Kosovës ende nuk kanë dhënë detaje për rastin.

Më poshtë mund të shihni pamje nga kjo përleshje:

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here