Dukagjini pëson humbjen e parë nga Klina, tifozin hyjnë̈ në palestër

Advertisement

Sot është luajtur dërbi i qytetit në volejboll të femrave, ndërmjet KVF Dukagjini dhe KVF Klina, ndeshje e luajtur në kuadër të ligës së parë të volejbollit.

Advertisement


Ndeshja u fitua nga vashat e KVF Klina, duke ia shkaktuar kështu humbjen e parë në këtë stinor KVF Dukagjinit.


Vlen të theksohet se ndeshja është ndërprerë për disa minuta, pasi në palestrën e sporteve kanë hyrë një numër i madh i shikuesve, të cilët pasi janë larguar nga policia ndeshja ka rifilluar në mënyrë të rregullt.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here