Publikohet vendimi i konfirmimit të aktakuzës kundër Thaçit, Veselit, Selimit dhe Krasniqit

Advertisement

Gjykatësi i procedurës paraprake i Dhomave të Specializuara të Kosovës, ka bërë publik më 30 nëntor vendimin e konfirmimit të aktakuzës kundër Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit.

Advertisement

Versioni i redaktuar publik i vendimit mund të lexohet këtu:

https://repository.scp-ks.org/details.php?doc_id=091ec6e98039bda9&doc_type=stl_filing&lang=eng

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here