Lushtaku kopjon postimin e Musliut, në një fjali bëjnë tri gabime drejtshkrimore

Advertisement

Kuvendi i Kosovës sot po mbanë seancë, ku pritet të votohet pakoja e rimëkëmbjes ekonomike.

Deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, ka postuar në faqen e saj në facebook një fotografi bashkë me deputetët e tjerë të PDK-së

Advertisement

“Jemi opozitë kundër Qeverisë por kurr opozitë kundër SHTETIT dhe qytetarëve të Kosovës #Kosova PDK❤️”, ka shkruar Musli.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të njëjtin postim e ka bërë disa minuta më vonë edhe deputeti Mergim Lushtaku.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Mirëpo, ajo që bie në sy është se një fjali të shkurtër të dy deputetët kanë bërë gabime drejtshkrimore.

Ndryshe, seanca e stome e Kuvendit të Kosovës është thirrur nga PDK-ja, pasi ditë më parë kjo parti kishte njoftuar se do ta votojë Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here