Burri nga Mitrovica raporton në Polici se i ka humbur gruaja

Advertisement
Advertisement

Një burrë ka raportuar dje Policinë e Kosovës se në orët e mëngjesit i është zhdukur bashkëshortja.

Persona të afërt me të thonë se bashkëshortja e tij është larguar dje nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Burime brenda Policisë bëjnë me dije ky rast është duke u hetuar.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here