Hoxhaj takohet me Osmanin dhe Kurtin, konsultohen për formimin e institucioneve

Advertisement

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti dhe kandidatja për presidente, Vjosa Osmani kanë pritur në takim u.d e kryetarit të PDK- së, Enver Hoxhaj, për tu konsultuar për formimin e institucioneve.

Advertisement

Bashkë me Hoxhajn në takim ka qenë prezentë edhe sekretari i PDK së Uran Ismaili.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here