Plas gallata: Lojtari shënon 3 gola dhe merr ­çmimin kryesor një kilogram sheqer

Advertisement

Në Afrikë mund të ndodhë gjithçka.

Së fundit, në një ndeshje kampionale, lojtari më i mirë i ndeshjes merr ­çmimin kryesor një kilogram sheqer duke plasur gallata në rrjetet sociale.

Advertisement

Ai quhet Luis Barasa, i skuadrës NZoi”, i cili u shpall lojtari më i mirë i ndeshjes kundër “Kariobangi”.

Pasi shënoi 3 gola, pas ndeshjes ai morri një pako sheqer si shpërblim për paraqitjen fantastike.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here