‘Më tha hiq pantallonat që në takimin e parë’, Arjola tregon historinë me ish-burrin

Advertisement

Aktorja nga Tropoja Arjola Demiri ka treguar në shtëpinë e BBV, takimin e parë me ish-bashkëshortin e saj me të cilin ka 3 fëmijë.

Martesa e saj përfundoi me divorc, ndërsa ka treguar se ish-burri i saj i ka kërkuar në takimin e parë marrëdhënie.

Advertisement

Sipas Arjolës ai i ka kërkuar që aktorja të heqë pantallonat, por ajo ka refuzuar dhe më pas ai i ka kthyer shpinën, teksa Arjola ka nisur të qajë atë natë.

Ajo shprehet se kjo histori ka ndodhur kur kanë qenë në takimin e parë, me pushime në Budva.

Advertisement

TË FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here