Gazeta Inzoom

0 COMMENTS
2491 POSTS

featured

- Advertisement -

Latest news

Flet më në fund Elezi: Ish-prokurori tregon se a u ndje i anashkaluar nga pushteti i Kurtit

Ish prokurori Eleza Blakaj është pyetur nga një komentues se a ndihet i anashkaluar në pushteti aktual, i cili sipas këtij komentuesi ka marrë...

Komuna e Klinës hapë konkurs për ndarjen e bursave

Komuna e Klinës ka hapur konkurs për ndarjen e bursave për student. Kështu ka njoftuar kryetari i komunës, Zenun Elezaj, përmes një postimi në...

Edhe kjo ndodh në Skenderaj, punëtorët lidhin trafon e rrymës gabimisht, shtëpive të fshatit iu digjen paisjet elektrike

Një kompani derisa kishte qenë duke montuar disa trafo të rrymës në fshatin Makermal të Skenderajt, kishte montuar gabimisht ato dhe si pasojë disa...

Tregu mbushet me para false, për dy ditë 16 raste të lajmëruara në polici

Brenda 48 orëve, Policia e Kosovës ka pranuar 16 ankesa nga qytetarët, kryesisht nga zyrtarë të bankave, për para të falsifikuara. Rastet kanë ndodhur nëpër...

“Doni që të vdesim pak nga pak”/ Zelensky i ashpër ndaj Perëndimit: Kjo është përgjegjësia e liderëve botërorë

President i Ukrainës, Volodimyr Zelensky ka përsëritur sërish thirrjen për mbylljen e qiellit të Ukrainës. Me anë të një videomesazhi në Instagram, Zelensky bën...

Kryeministri Kurti ia ‘huq’, thotë se Besarta është e vajza e komandant Adem Jasharit

Sot shënohet dita e dytë e Epopesë së UÇK-së, me ç’rast krerët e shtetit bënë homazhe në Prekazin historik të Skenderajt. Mirëpo dje, gjatë seancës...

VIDEO/ Bombardime të rënda, rusët shkatërrojnë aeroportin në Vinnytsia

Tetë raketa ruse kanë goditur qytetin Vinnytsia, duke shkatërruar plotësisht aeroportin e këtij qyteti, ka thënë presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky. Zelensky ka bërë thirrje që...

Ish marinsat mbretërorë britanikë arrijnë në Ukrainë

Ish marinsat mbretërorë britanezë kanë arritur në territorin e Ukrainës. Këtë e kanë bërë të ditur Forcat e Armatosura të Ukrainës, përmes një postimi në...

Fjolla Ujkani i kërkon falje profesorit: Reagova për ta mbrojtur kredibilitetit të shkollës

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fjolla Ujkani ka reaguar pasi profesori Lulëzim Paci tregoi për talljet dhe përqeshjet ndaj tij. Ujkani ka shkruar një “sqarim për publikun”,...

‘Më tha hiq pantallonat që në takimin e parë’, Arjola tregon historinë me ish-burrin

Aktorja nga Tropoja Arjola Demiri ka treguar në shtëpinë e BBV, takimin e parë me ish-bashkëshortin e saj me të cilin ka 3 fëmijë. Martesa...
- Advertisement -

Most Commented

- Advertisement -