Gazeta Inzoom

0 COMMENTS
2491 POSTS

featured

- Advertisement -

Latest news

Si mjekët mbrojnë veten nga COVID-19 përmes ushqimit dhe stilit të jetesës

Ne e dimë se çfarë hapash duhet të ndërmarrim për të zvogëluar mundësinë e infektimit nga virusi, por si duhet të ndërtojmë mbrojtjen tonë...

Kështu i dridhet gjoksi Kinsey duke u lëshuar shkallëve

Kinsey Sue është një nga bukuroshet më të njohura në botë. Ajo së fundmi ka hedhur një video në Instagram ku shihet duke u lëshuar...

Escobar dhe Lajçak takohen me përfaqësuesit e opozitës, nga LDK në takim do të jetë Abdixhiku

Përfaqësuesi Special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabirel Escobar së bashku me të dërguarin e Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Mirosllav Lajçak, po vazhdojnë...

Murati: Kemi propozuar që qytetarët të cilët harxhojnë deri në 1000 kWh (500 ditën dhe 500 natën) të mbeten me çmim të pandryshuar

Ministri i Punës, Fiinancave dhe Transfereve, Hekuran Murati përmes një konference për media tha se i kanë propozuar Zyrës së Rregullatori të Energjisë që...

Përveç fshatit Rrenc edhe banorët e Blaçit të Dragashit të pasionuar pas Golf 2-shit

Edhe pse Golf II konsiderohet si veturë e vjetër, ajo vazhdon të mbetet shumë e dashur për shumë banorë. Egzistojnë shumë arsye pse kjo...

Kryetari Elezaj përmbushë premtimin zgjedhor, rritë numrin e bursave për studentë

Komuna e Klinës ka miratuar vendimin për rritjen e numrit të përfituesve të bursave komunale për studentë. Këtë vit do të ndahen 40 bursa...

“Mos u frikëso, mos ik o kryeministër, hajde këtu, o frikacak”, Ganimete Musliu

Debati për shtrenjtimin e energjisë elektrike po vazhdon ende në Kuvendin e Kosovës. Derisa deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu mori sërish fjalën para deputetëve në...

Katër shkolla në Klinë vazhdojnë mësimin Online

Katër shkolla në qytetin e Klinës nga nesër do të vazhdojnë mësimin sipas skenarit C, mësim online. Kështu ka njoftuar komuna e Klinës nëpërmjet...

Interesante, ja sa para kërkon Wayne Rooney për një foto, autograf dhe darkë

Shumë personazhe me famë botërore paguhen vetëm për prezencën e tyre. Shpesh i kemi parë nëpër televizione, organizime apo dhe festa private ku qëndrojnë vetëm...

Gjykata Speciale e fton për intervistim të riun nga Deçani që në kohë të luftës ishte vetëm 6 muajsh

I riu nga nga Deçani, Musa Lekaj ka njoftuar se ka marrë ftesë  për t’u intervistuar nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë. Lekaj...
- Advertisement -

Most Commented

- Advertisement -