SHOWBIZ

Adriana sjell foton më të ëmbël krah të dashurit

Adriana Matoshi ripostoi një fotografi në Insta Story. Ishte i dashuri i saj Keith që postoi një fotografi të bukur krah Adrianës, shkruan InfoKosova. Duket se...

Pas puthjes treshe, Rita Ora dhe Taika Waititi bëjnë këtë veprim ndaj Tessa Thompson

Rita Ora dhe i dashuri i saj Taika Waititi e humbën ngushtë Tessa Thompson teksa u larguan nga një festë pas Met Gala në...

Foto/Një çift si ky nuk e keni parë kurrë! Fotot ekstravagante të të moshuarve që po çudisin botën

Një çift i moshuar nga Gjermania na tregon se si “ta shohim botën me ngjyra” dhe të shijojmë çdo moment në natyrë. Britt Kanja dhe...

Nuk di të ndalet! Adelina Tahiri poston poza të tjera “hot” me bikini

Pushimet e Adelina Tahirit duket se nuk kanë të mbaruar. Prej disa javësh, këngëtarja e njohur e ka mbushur profilin e saj në “Instagram”...

Arta Nita bëhet “ujë”, ndan me ndjekësit imazhe nga momenti kur u lag nga të reshurat

Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të mbetet një prej influencereve më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të...

Prindërit e Rita Orës me pushime në Shqipëri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këto ditë ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa ka pak që ka publikuar projektin e...

FOTOT/ Kapen mat, gazetarja italiane “i merr frymën” aktorit turk me puthje pasionante

Diletta Leoota vazhdon pushimet në Turqi me të fejuarin e saj Can Yaman. E përjavshmja ‘Chi’ ka publikuar albumin e pushimeve turke të çiftit me...

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, numëron 16 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan foto e video të ndryshme. Mamaja e saj, Vera...

Del nudo në plazhet e Shqipërisë, Enca poston foton super “hot”: Mund ta fshij më vonë

Me rritjen e temperaturave, këngëtarja Enca Haxhia ka shijuar disa ditë të nxehta në plazh. Ajo ka shkrepur disa foto akoma më të zjarrta...

Kim Kardashian thotë se nuk ka përdorur aspak photoshop në kampanjën e re të SKIMS

Reklama Skims që u bë virale për shfaqjen e belit në dukje të Kim Kardashian ishte rezultat i një defekti në procesin e ngarkimit,...

TË REKOMANDUARA