SPORT

Lionel Messi nuk po e gjen veten te PSG, zëvendësohet 14 minuta pa përfunduar ndeshja

Lionel Messi u transferua me shumë bujë te skuadra e PSG-së, por ylli argjentinas akoma nuk e ka gjetur veten te ekipi i ri,...

67 gola në 67 ndeshje

Shënimi i golave tashmë është bërë i zakonshëm për Erling Haaland. Sulmuesi norvergjes, ka shënuar golin e tij të 10-të në tetë ndeshje të zhvilluara...

Roma “lëshon frontin” në Serie A

Roma është befasuar në udhëtim ndaj Veronës ku kanë pësuar humbje 2-3. Të udhëhequr nga Mourinho ata hynë në këtë ndeshje si lider të Series...

Kampionet olimpike Krasniqi dhe Gjakova shpërblehen me nga 10 mijë euro nga KOK-u

Kampionet olimpike në xhudo Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova janë shpërblyer me nga 10 mijë euro secila për triumfet e tyre historike në Lojërat...

Milani e zyrtarizon Florenzin

Alessandro Florenzi është zyrtarisht lojtar i Milanit. Kuqezinjtë kanë njoftuar firmosjen e kontratës me anësorin e djathtë, që la Romën për t’u transferuar në Milano. Florenzi...

City i gatshëm të dëgjojë ofertat për Laportën, shfaqet Madridi

Aymeric Laporte nuk do të pengohet nga Manchester City nëse në zyrat e klubit do të mbërrijë një ofertë serioze. Kampionët e Anglisë, sipas asaj...

Lautaro shumë afër vazhdimit të kontratës me Interin

Sipas Sky Sport Italia, takimi i parë në mes të Interit dhe agjentëve të Lautaro Martinez për vazhdimin e kontratës ka përfunduar në mënyrë...

Përgjime të reja: Perez i irrituar me stilin e jetës së Ozilit, fluturimet vetëm për seks te e dashura në Milano dhe ‘efekti Mourinho’

“Ozil erdhi këtu në moshën 21-vjeçare. Ai është turk i gjeneratës së tretë dhe pastaj, pasi zbuloi Madridin e la të dashurën turke”, citohet...

Januzaj bie në radarin e skuadrës së Premier Ligës

Southamptoni është lidhur me shumë emra që mund të ofrohen në këtë afat kalimtar veror dhe i fundit që po përmendet është anësori dhe...

Real Madrid ia ofron Vinicius Junior Man Utd

Gjiganti spanjoll po tenton ta shesë yllin e tyre. Sipas ‘The Mirror’, drejtuesit e Real Madrid ia kanë ofruar Vinicius Junior skuadrës së Man Utd,...

TË REKOMANDUARA